44,8 x 53,8 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna/papier Arches, tektura bezkwasowa
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)
Datowanie
1973/1974
Proweniencja
kolekcja prywatna Polska
oznaczenie egzemplarza l. d.: "117/250" (ołówkiem);
- certyfikat Galleri Kunst-Invest Salg z Oslo z dnia 1.08.1990, o numerze 2080, potwierdzający odręczny podpis artysty;
- potwierdzenie autentyczności Roberta Descharnes’a z dnia 2.11.1987;
- pieczęcie zakładu ramiarskiego
Literatura:
- Field A., "The Official Catalog of the Graphic Works of Salvador Dali", Salvador Dali Archives, 1996, poz. 74-5-I, s. 176-177;
- Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980", Monachium, Nowy York, 1995, poz. 1451, s. 160 (il. cz.-b.).