70,5 x 51,2 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna/japoński papier czerpany
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)
Datowanie
1957
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "18/300" (ołówkiem);
monogram wiązany p. g. na płycie: "DALI / Dali / 1957"
- wklejka z wydrukowanym napisem: "Don Quichotte accable, de la carpeta Don Quichotte de la / Mancha, 1957 / Signiert, Lithographie auf japanischem Papier, Auflage von / 300 Stück"
- wklejka z wydrukowanym zdjęciem i informacjami o pracy