Metamorfoza Don Kichota, z cyklu: Don Kichot z La Manchy, 1957

ID: 4284

Proweniencja

70,5 x 51,2 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna/japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Datowanie

1957

oznaczenie egzemplarza l. d.: "18/300" (ołówkiem);

monogram wiązany p. g. na płycie: "DALI / Dali / 1957"

- wklejka z wydrukowanym napisem: "Don Quichotte accable, de la carpeta Don Quichotte de la / Mancha, 1957 / Signiert, Lithographie auf japanischem Papier, Auflage von / 300 Stück"

- wklejka z wydrukowanym zdjęciem i informacjami o pracy

David

CENA : 6 200 zł