Król Salomon, z cyklu: Nasze dziedzictwo historyczne, 1975
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 4272
ok. 65,5 × 50,3 cm (arkusz)
sucha igła, szablon/papier bawełniany Arches
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Albert Field: s. 101, nr 75-4, A; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, I: ss. 237-238, nr 756.
Datowanie
1975
Proweniencja
kolekcja prywatna, Barcelona
oznaczenie egzemplarza l. d.: "392/400" (ołówkiem);
znak wodny p. d.: "ARCHES / FRANCE"
Wydawca: Leon Amiel, Paryż