Krajobraz, z cyklu: Cztery pory roku

ID: 4808

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

ok. 53,8 x 67,5 cm

litografia barwna/papier Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980, Michler / Löpsinger, nr referencyjny: 1362.

oznaczenie egzemplarza l. d.: "133/195" (ołówkiem);

pieczęć tłoczona l. d. z koroną i krzyżem: "DALI / 1971"

Wydana przez: Les Heures Claires, 1972.