56,5 x 77 (arkusz, krawędzie rwane)
technika mieszana, akwaforta barwna ręcznie kolorowana, złoty pyłek/papier czerpany
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Datowanie
1982
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "191/300" (ołówkiem);
- drukowany tekst z opisem pracy w języku niemieckim;
- dowód zakupu z 1991 roku;
- pieczątka galeryjna
W 1962 roku Salvador Dali stworzył oryginalny rysunek piórkiem i tuszem, który posłużył za wzór dla tej pracy.