Kompozycja, z cyklu: Don Kichot z La Manchy
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 4294
50,2 x 37,4 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dali" (srebrnym markerem)
Proweniencja
oznaczenie edycji l. d.: "129/500" (ołówkiem)