Kompozycja, z cyklu: Don Kichot z La Manchy

ID: 4294

Proweniencja

50,2 x 37,4 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (srebrnym markerem)

oznaczenie edycji l. d.: "129/500" (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł