Kolos z Rodos, 1970

ID: 4270

Proweniencja

72 x 49,7 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna/japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich - New York 1995, 1069.

Datowanie

1970

oznaczenie egzemplarza l. d.: "VI / LXXV" (ołówkiem);

- wklejka z wydrukowanym napisem: Salvador Dali. / Titel, “Clossus of Rhodes”, Ausgabe 1970. jh, # VI von LXXV, unten / rechts mit Bleistift signiert, römische nummeriert unten links, Blattgröße / c. 75 x 55,30 cm, Jaspanisches Lithografiepapier. / Literatur, Michler/Löpsinger (1069).

- wklejka z wydrukowanym zdjęciem i informacjami o pracy

David

CENA : 6 200 zł