Giganci, Piekło, Pieśń XXXI, z cyklu: Dante, Boska Komedia

ID: 4306

Proweniencja

29,2 x 21,7 cm w św. p-p. (arkusz)

drzeworyt barwny

Sygnatura

sygn. l. d.: "Dali" (ołówkiem)

oznaczenie egzemplarza p. d.: "E. A." (ołówkiem);

u dołu stempel: "Dali";

na odwrocie certyfikat w języku angielskim odręcznie podpisany z datą 12.11.1970 (na dokumencie dopisany tekst ołówkiem - słabo czytelny) oraz nalepka z opisem: "DIE GÖTTLICHE KOMÖDIE / Die Riesen / Hölle - 31. Gesang  / Farbholzschnitt / Paris - 1960"