Erotyk, 1985/86
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 5434
50 x 65,5 cm (arkusz)
technika mieszana, litografia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Datowanie
1985/86
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "DCXXX / MM" (ołówkiem);
pieczęć tłoczona z koroną u dołu: "Dalí";
znak wodny l. d.: "BFK RIVES / FRANCE ∞"
na odwrocie napis: "1985/86 / „THE GREAT MASTURBATOR” " (ołówkiem)