Cinco o seis por lo menos, z cyklu: Les Caprices de Goya (Kaprysy Goi), 1977
31,5 x 23 cm w św. p-p. (arkusz)
akwaforta, heliograwiura z pochoirem, technika mieszana
Sygnatura
sygn. u dołu: "Dali" (ołówkiem)
Dalí S., Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980", nr referencyjny: 881.
Datowanie
1977
Proweniencja
kolekcja prywatna Polska
oznaczenie egzemplarza l. d.: "91/200" (ołówkiem);
napis z płyty u dołu: "Cinco o seis por lo menos";
oznaczenie z płyty p. g.: "59" (praca w cyklu)
Wydane przez:
Berggruen & Editions Graphiques Internationales, Paryż.
Druk:
Ateliers Rigal (Intaglio / Heliograwiura / Pochoir).