Cinco o seis por lo menos, z cyklu: Les Caprices de Goya (Kaprysy Goi), 1977

ID: 5882

5 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna Polska

31,5 x 23 cm w św. p-p. (arkusz)

akwaforta, heliograwiura z pochoirem, technika mieszana

Sygnatura

sygn. u dołu: "Dali" (ołówkiem)

Dalí S., Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980", nr referencyjny: 881.

Datowanie

1977

oznaczenie egzemplarza l. d.: "91/200" (ołówkiem);

napis z płyty u dołu: "Cinco o seis por lo menos";

oznaczenie z płyty p. g.: "59" (praca w cyklu)

Wydane przez:

Berggruen & Editions Graphiques Internationales, Paryż.

Druk:

Ateliers Rigal (Intaglio / Heliograwiura / Pochoir).