Alpy Francuskie
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 4774
53,2 x 37 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. wytłoczeniem w papierze p. d.: "Dali"
Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980, Michler / Löpsinger, nr referencyjny: 1225.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
oznaczenie egzemplarza l. d.: "1534/1700" (ołówkiem)
Wydana przez: Dreager Fréres/Matthieu, 1969.