Galatea, 1985/86
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 5438
65,5 x 50 cm (arkusz)
technika mieszana, litografia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Datowanie
1985/86
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "DCC / MM" (ołówkiem);
pieczęć tłoczona z koroną u dołu: "Dalí";
znak wodny prawy bok: "BFK RIVES / FRANCE ∞"
na odwrocie napis: "1985/86 / „GALATEA” " (ołówkiem)