Bez tytułu, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 5410
73,3 x 49,6 cm w św. p-p.
litografia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "E A" (ołówkiem);
napis z płyty p. d. w kompozycji: "DALÍ"