Z cyklu: Po 50 latach surrealizmu, Wieniec laurowy szczęścia

ID: 1353

ok. 30,3 × 40 cm (odcisk płyty); ok. 49 × 65,8 cm (arkusz)

akwaforta, ręcznie pokolorowana szablonem, typografia/papier bawełniany Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Albert Field: s. 94, nr 74–8, D; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, I: s. 224, nr 665.

Datowanie

1974

oznaczenie egzemplarza l. d.: A IX/XXXV (ołówkiem);

znak wodny p. d.: ARCHES / FRANCE;

wydawca: Ateliers Rigal, Fontenay-aux-Roses