Z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, bez tytułu

ID: 1357

ok. 75,8 × 53,5 cm

litografia, gwasz/japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Albert Field: ss. 173–174, nr 73–7, M; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: ss. 153–155, nr 1419.

Datowanie

1973

wg Bretona/Despreza: LXXXVII;

oznaczenie egzemplarza l. d.: E.A (ołówkiem);

wydawca: Éditions Celami, Genewa