Z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, bez tytułu
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 1357
ok. 75,8 × 53,5 cm
litografia, gwasz/japoński papier czerpany
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Albert Field: ss. 173–174, nr 73–7, M; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: ss. 153–155, nr 1419.
Datowanie
1973
wg Bretona/Despreza: LXXXVII;
oznaczenie egzemplarza l. d.: E.A (ołówkiem);
wydawca: Éditions Celami, Genewa