Senza tempo, Les Vitraux, 24 temi dal surrealismo (Poza czasem, z cyklu: Witraże, 24 tematy surrealistyczne), 1973
64,5 x 47,5 cm (arkusz, krawędzie rwane)
litografia barwna/papier bawełniany Arches
Sygnatura
sygn. u dołu poniżej kompozycji: "Dalí" (ołówkiem);
Datowanie
1973
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "38/250" (ołówkiem)
Do pracy dołączony certyfikat Roberta Descharnes'a z 2.11.1987 r. oraz certyfikat Auksjons-Galleriet A/S z 3.11.1994r.
Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Prints II. Litographs and Wood Engravings 1956-1980", Prestel, Munich-New York 1995, s. 158, kat. 1456, il. s. 161.