Szkic do obrazu 2864 / Dźwiersztyny (Wrzesień) - Mazurek B-dur bez Op., z cyklu: Chopinowi - Duda Gracz
2 800 - 3 500 zł
24 kwietnia 2024 godz. 19:30
Projekty polichromii przedsionka cerkwi prawosławnej pw. Zaśnięcia NMP w Krakowie, lata 60.-70. XX w.
2 800 - 3 500 zł
7 x 10,5 cm w św. p-p.
tusz/papier
Proweniencja
z kolekcji rodziny artysty
autorsko opisany u dołu na odrębnej kartce: "2864 (Dźwiersztyny - Wrzesień) olej . pł. 39 x 53";
- odręczny napis: "Szkic do obrazu z cyklu „Chopinowi - Duda Gracz” "
- reprodukcja obrazu 2864
- pieczęć: "ARCHIWUM KOLEKCJI / JERZEGO DUDY-GRACZA"