Kompozycje - teka 8 prac, 2009
7 000 - 10 000 zł
24 kwietnia 2024 godz. 19:30
Szkic do obrazu 2864 / Dźwiersztyny (Wrzesień) - Mazurek B-dur bez Op., z cyklu: Chopinowi - Duda Gracz
Projekty polichromii przedsionka cerkwi prawosławnej pw. Zaśnięcia NMP w Krakowie, lata 60.-70. XX w.
7 000 - 10 000 zł
77 x 56,5 cm (wymiar każdego z arkuszy)
litografia barwna
Sygnatura
każda praca sygn., dat. i opisana u dołu: "Jarosław Modzelewski 2009 [tytuł] e.a" (ołówkiem)
Datowanie
2009
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy
tytuły prac: "Niosący belkę", "Törpeauto", "Adam Kadmon", "Hilfe!", "Śmierć Gagarina", "Regierungspräsident", "Weterynaria", "Sztuka Cromaniontanla"