W miłosnym uścisku, 1963
50 000 - 60 000 zł
24 kwietnia 2024 godz. 19:30
Szkic do obrazu 2864 / Dźwiersztyny (Wrzesień) - Mazurek B-dur bez Op., z cyklu: Chopinowi - Duda Gracz
Projekty polichromii przedsionka cerkwi prawosławnej pw. Zaśnięcia NMP w Krakowie, lata 60.-70. XX w.
50 000 - 60 000 zł
56,3 x 75,7 cm (arkusz)
akwaforta, sucha igła
Sygnatura
sygn. p. d.: "Picasso" (ołówkiem)
Datowanie
1963
Proweniencja
kolekcja prywatna, Francja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "20/50" (ołówkiem);
w kompozycji l. g.: 20.10.63 (odbicie lustrzane daty);
na odwrocie arkusza napis: 14034 / Etreinte - … 56,5 x 74. / 20/10/63 (ołówkiem)
Bloch 1112; Baer 1105