Antiphysie, z cyklu: Zabawne sny Pantagruela
7 000 - 9 000 zł
24 kwietnia 2024 godz. 19:30
Szkic do obrazu 2864 / Dźwiersztyny (Wrzesień) - Mazurek B-dur bez Op., z cyklu: Chopinowi - Duda Gracz
Projekty polichromii przedsionka cerkwi prawosławnej pw. Zaśnięcia NMP w Krakowie, lata 60.-70. XX w.
7 000 - 9 000 zł
76 x 54 cm (arkusz)
litografia czarno-biała
Sygnatura
sygn. p. d.: Dalí (ołówkiem)
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy
oznaczenie egzemplarza l.d.: "8/50" (ołówkiem)
Wydane przez:
Jacques Carpentier (Editions Celami), Genewa
Druk:
Atelier Grapholith, Paryż
Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980", Monachium, Nowy York.