45

Jeźdźcy Apokalipsy

ID: 6919

25 000 - 30 000 zł

24 kwietnia 2024 godz. 19:30

Proweniencja

kolekcja prywatna, Francja

67 x 85,5 cm w św. p-p. (arkusz)

sucha igła, litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

sygn. i dat. z płyty w kompozycji p. g.: "Dali / 1970";

oznaczenie egzemplarza l. d.: "148/197 …"(ołówkiem)

Michler/Löpsinger 506; Field 70-9

Bez tytułu, 1999

Cena wylicytowana: 38 000 zł

Kompozycja, 1966

Cena wylicytowana: 12 000 zł

Bez tytułu, 1966

Cena wylicytowana: 12 000 zł
9

Twarz, 2001

Cena wylicytowana: 24 000 zł
14

Gracje, 1987

Cena wylicytowana: 7 500 zł
18

Dzienniki 171, 1999

Cena wylicytowana: 2 500 zł
21

Gwiazda Nosorożca, 1987

Cena wylicytowana: 5 500 zł
22

Oczy Tao, 1987

Cena wylicytowana: 3 500 zł
23

Ziemia, ziemia

Cena wylicytowana: 3 000 zł
32

Kompozycja czarna

Cena wylicytowana: 2 200 zł
36

Akt kobiecy

Cena wylicytowana: 1 000 zł
37

Abstrakcje

Cena wylicytowana: 1 100 zł
46

Euterpe, 1971

Cena wylicytowana: 7 500 zł
54

Pejzaż, lata 60.

Cena wylicytowana: 1 400 zł