16

ID: 6128

2 500 - 3 500 zł

1 czerwca 2023 godz. 19:30

Proweniencja

dar artysty

7,5 x 14 cm w św. p-p.

tusz, długopis?/papier

Datowanie

2002

autorsko opisany u dołu na odrębnej kartce: "OBRAZ 2722 (Staropole - Mazurek No 35 Op 56 No 3) / ol. pł. 70 x 160 cm."

- rysunek ze szkicownika Jerzego Dudy-Gracza (długopisem);

- odręczny napis:  "Front: szkic do obrazu z cyklu ,,Chopinowi - Duda Gracz” / Na odwrociu: miniatura ze szkicownika Jerzego Dudy-Gracza";

- reprodukcja Obrazu 2772;

- pieczęć: "ARCHIWUM KOLEKCJI / JERZEGO DUDY - GRACZA"

Do pracy dołączony został certyfikat autentyczności podpisany przez spadkobierczynię Agatę Dudę-Gracz wraz z pieczęcią archiwum Jerzego Dudy-Gracza.

Ciąg dalszy III, 1991

Cena wylicytowana: 231 000 zł
4

Amory, 2003

Cena wylicytowana: 82 000 zł
8

Widma 10, 1953-57

Cena wylicytowana: 36 000 zł
9

Kompozycja, 1953-57

Cena wylicytowana: 14 000 zł
12

Koszykarki, 1950

Cena wylicytowana: 28 000 zł
19

Kontrabasista, 2018

Cena wylicytowana: 6 500 zł
24

Żegnaj Jan!

Cena wylicytowana: 11 500 zł
26

Banksy. I Love New York Gray, 2019

Cena wylicytowana: 10 200 zł
27

Banksy. Forensics Red, 2020

Cena wylicytowana: 9 000 zł
28

Banksy. Zebra Wash Blue, 2019

Cena wylicytowana: 8 000 zł
29

Tweety & Jack Daniel’s, 2018

Cena wylicytowana: 1 500 zł
32

Francis Bacon, 2023

Cena wylicytowana: 44 000 zł
34

Kathmandu IV, 2020

Cena wylicytowana: 17 000 zł
35

Epifania, 2018

Cena wylicytowana: 17 000 zł
39

Nadleśnictwo 4, 2022

Cena wylicytowana: 10 000 zł
40

K, 2017

Cena wylicytowana: 19 000 zł
43

Egzaltacje, 2022

Cena wylicytowana: 11 000 zł
44

Edward go home, 2021

Cena wylicytowana: 14 000 zł
45

Uroki miasta, 2010

Cena wylicytowana: 8 500 zł