Mickey Mouse & Coco Chanel Parfum, 2016
2 000 - 3 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 19:30
2 000 - 3 000 zł
45 x 32 cm
technika własna, szablon
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Death NYC 2016" (ołówkiem)
Datowanie
2016
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza p. d.: "74/100" (ołówkiem);
pieczęć tłoczona l. d. z napisem w otoku: "artery DEATH & CO"
Do pracy dołączony certyfikat grupy DEATH NYC.