Kompozycja, 1953-57
15 000 - 20 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 19:30
15 000 - 20 000 zł
30 x 43 cm
gwasz/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "lenica"
Datowanie
1953-57
Proweniencja
- ze spuścizny po artyście; - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)