Kompozycja z kwadratów na niebieskim tle
7 000 - 10 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 19:30
7 000 - 10 000 zł
50 x 50 cm
akryl, sklejka, technika mieszana
Sygnatura
sygn. na odwrocie: "Jürgen Blum" (flamastrem)
Proweniencja
z kolekcji rodziny artysty
Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez syna artysty.