43

Egzaltacje, 2022

ID: 6191

10 000 - 12 000 zł

1 czerwca 2023 godz. 19:30

Proweniencja

90 x 90 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. w kompozycji po prawej: "Aqualoopa"

Datowanie

2022

sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "AQUALOOPA “EGZALTACJE” AKRYL, 2022"

Artysta działający w wielu obszarach sztuki. Mówi o sobie: „torreador płynnych linii i kształtów”. Zajmuje się ilustratorstwem, animacją, street artem, malarstwem. Jest również projektantem, twórcą reklam, teledysków, projektów audiowizualnych. Do jego dorobku artystycznego zalicza się livepainting, czyli tworzenie murali podczas koncertów czy wydarzeń artystycznych. Chołda pasjonuje się muzyką. Interesuje się mediami i nowoczesnymi technologiami. Artysta ukończył Wydział Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego i Łódzką Szkołę Filmową. Uczestnik m. in. „Projektu Pokolenie” Absolutu i pierwszej polskiej aukcji street artu. Autor muralu przy stacji metra dedykowanego Marii Skłodowskiej-Curie.

Ciąg dalszy III, 1991

Cena wylicytowana: 231 000 zł
4

Amory, 2003

Cena wylicytowana: 82 000 zł
8

Widma 10, 1953-57

Cena wylicytowana: 36 000 zł
9

Kompozycja, 1953-57

Cena wylicytowana: 14 000 zł
12

Koszykarki, 1950

Cena wylicytowana: 28 000 zł
19

Kontrabasista, 2018

Cena wylicytowana: 6 500 zł
24

Żegnaj Jan!

Cena wylicytowana: 11 500 zł
26

Banksy. I Love New York Gray, 2019

Cena wylicytowana: 10 200 zł
27

Banksy. Forensics Red, 2020

Cena wylicytowana: 9 000 zł
28

Banksy. Zebra Wash Blue, 2019

Cena wylicytowana: 8 000 zł
29

Tweety & Jack Daniel’s, 2018

Cena wylicytowana: 1 500 zł
32

Francis Bacon, 2023

Cena wylicytowana: 44 000 zł
34

Kathmandu IV, 2020

Cena wylicytowana: 17 000 zł
35

Epifania, 2018

Cena wylicytowana: 17 000 zł
39

Nadleśnictwo 4, 2022

Cena wylicytowana: 10 000 zł
40

K, 2017

Cena wylicytowana: 19 000 zł
44

Edward go home, 2021

Cena wylicytowana: 14 000 zł
45

Uroki miasta, 2010

Cena wylicytowana: 8 500 zł