Winorośl
2 500 - 3 000 zł
3 listopada 2022 godz. 19:00
Matka z dzieckiem przed Notre-Dame, z cyklu: Wizja Paryża - praca dwustronna
Kompozycja, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Kompozycja z biskupem, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Bez tytułu, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
2 500 - 3 000 zł
35 x 24,7 cm w św. p-p.
litografia barwna
Proweniencja
Galeria sztuki, Nicea, Francja
Wydana przez:
F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1958.