Kartka noworoczna, 1970
5 500 - 6 500 zł
3 listopada 2022 godz. 19:00
Matka z dzieckiem przed Notre-Dame, z cyklu: Wizja Paryża - praca dwustronna
Kompozycja, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Kompozycja z biskupem, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Bez tytułu, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
5 500 - 6 500 zł
14 x 11 cm
litografia barwna/papier Arches
Sorlier C., "Chagall Lithographs VI: 1969-1973", 1974, nr 606.
Datowanie
1970
Proweniencja
Galeria sztuki, Wenecja
znak wodny: BFK RIVES
Kartka zawiera życzenia odręcznie podpisane przez drugą żonę artysty „Vavę” Chagall (Valentinę Brodsky).
Do pracy dołączony certyfikat weneckiej galerii Bordas.