Wazon z żółtymi kwiatami
2 000 - 3 000 zł
3 listopada 2022 godz. 19:00
Matka z dzieckiem przed Notre-Dame, z cyklu: Wizja Paryża - praca dwustronna
Kompozycja, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Kompozycja z biskupem, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Bez tytułu, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
2 000 - 3 000 zł
35 x 25,5 cm w św. p-p.
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty l. d.: "G. Braque"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
Wydana przez:
Tériade dla F. Mourlot, 1955.