Plac des Vosges w czasach Ludwika XIII, 1958
10 000 - 12 000 zł
3 listopada 2022 godz. 19:00
Matka z dzieckiem przed Notre-Dame, z cyklu: Wizja Paryża - praca dwustronna
Kompozycja, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Kompozycja z biskupem, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Bez tytułu, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
10 000 - 12 000 zł
52,3 x 70,2 cm w św. p-p. (arkusz)
akwaforta
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem); sygn. i dat. z płyty w kompozycji l. d.: "Dali / 1958"
Dalí S., Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dali: das druckgraphische Werk 1924-1980", Prestel, Monachium 1994, poz. 63.
Datowanie
1958
oznaczenie egzemplarza l. d.: "81/125" (ołówkiem)
Proweniencja