Femme la Guerre, 1954
3 000 - 4 000 zł
3 listopada 2022 godz. 19:00
Matka z dzieckiem przed Notre-Dame, z cyklu: Wizja Paryża - praca dwustronna
Kompozycja, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Kompozycja z biskupem, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Bez tytułu, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
3 000 - 4 000 zł
35 x 26 cm w św. p-p.
litografia barwna
Datowanie
1954
Proweniencja
Galeria sztuki, Lyon, Francja
dat. z płyty p. g.: "11.6.40 [?]"
Grafika pochodzi z serii „Wojna i pokój”.
Wydana przez:
Éditions Cercle d'Art, Paryż 1954.