Marilyn Monroe
3 500 - 4 500 zł
3 listopada 2022 godz. 19:00
Matka z dzieckiem przed Notre-Dame, z cyklu: Wizja Paryża - praca dwustronna
Kompozycja, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Kompozycja z biskupem, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Bez tytułu, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
3 500 - 4 500 zł
60 x 60 cm
technika mieszana, litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Andy Warhol"
oznaczenie egzemplarza l. d.: "1066/2400" (ołówkiem)
Proweniencja
na odwrocie pieczątka Carnegie Museum of Art, Pittsburgh: "CMOA"