Kompozycja II (okładka z portfolio)
2 500 - 3 500 zł
3 listopada 2022 godz. 19:00
Matka z dzieckiem przed Notre-Dame, z cyklu: Wizja Paryża - praca dwustronna
Kompozycja, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Kompozycja z biskupem, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Bez tytułu, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
2 500 - 3 500 zł
33,7 x 50,8 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. stemplem graficznym u dołu: "Miró."
Stan zachowania: zagięcie papieru
Proweniencja
na odwrocie napis: "JOAN MIRÓ / Litografia original X / 227" (drukiem)
Wydana przez:
Graphis Arte Livorno dla Toninelli Arte, Milano 1972.