75

Kompozycja II, z serii: California, 1962

ID: 4880

1 500 - 2 500 zł

3 listopada 2022 godz. 19:00

Proweniencja

26 x 35,8 cm

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty l. d.: "Picasso"

Datowanie

1962

dat. i opisany z płyty p. d.: "II / I.8.57.";

edycja Cerde de Art.

Cabeza

Cena wylicytowana: 1 400 zł

Catharsis

Cena wylicytowana: 1 700 zł

Sówka

Cena wylicytowana: 1 000 zł
14

Kartka pocztowa, 1981

Cena wylicytowana: 4 800 zł
15

Zielony koń

Cena wylicytowana: 1 500 zł
18

Zabawa

Cena wylicytowana: 2 000 zł
20

Kwiaty zakochanych

Cena wylicytowana: 1 800 zł
24

Artysta przy sztalugach

Cena wylicytowana: 1 800 zł
26

Sara i Abimelech

Cena wylicytowana: 2 200 zł
41

Paranoja, 1985/86

Cena wylicytowana: 1 200 zł
42

Oko czasu, 1985/86

Cena wylicytowana: 1 400 zł
43

Erotyk, 1985/86

Cena wylicytowana: 1 100 zł
47

Głowa, 1985/86

Cena wylicytowana: 1 300 zł
49

Primavera

Cena wylicytowana: 2 600 zł
51

Madonna, 1985-1986

Cena wylicytowana: 1 000 zł
59

Ślimak

Cena wylicytowana: 2 000 zł
60

Winorośl

Cena wylicytowana: 1 000 zł
61

Akt niebieski

Cena wylicytowana: 1 100 zł
62

Akt niebieski II

Cena wylicytowana: 1 200 zł
69

Sowa śmierci, 1954

Cena wylicytowana: 1 300 zł
71

Femme la Guerre, 1954

Cena wylicytowana: 2 900 zł
73

Gołąbek z kwiatami

Cena wylicytowana: 1 900 zł
76

Akt męski

Cena wylicytowana: 1 400 zł
77

Akt kobiecy

Cena wylicytowana: 2 600 zł
78

Śniadanie

Cena wylicytowana: 1 700 zł
79

Byk

Cena wylicytowana: 1 200 zł
80

Flecistka, z teki: La Flûte Double, 1967

Cena wylicytowana: 6 000 zł
81

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 3 000 zł
88

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 2 000 zł
89

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 2 000 zł
94

Chanel

Cena wylicytowana: 3 200 zł
98

John Lennon

Cena wylicytowana: 2 400 zł
99

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 1 300 zł
100

Miłość

Cena wylicytowana: 1 200 zł
103

Mick Jagger

Cena wylicytowana: 1 000 zł
105

Królowa Elżbieta II

Cena wylicytowana: 1 600 zł
106

Muflon

Cena wylicytowana: 1 700 zł
107

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 3 000 zł
109

John Lennon

Cena wylicytowana: 2 400 zł
111

Monika z tulipanami

Cena wylicytowana: 1 000 zł