Plac Zgody, z cyklu: Wizja Paryża - praca dwustronna
2 000 - 3 000 zł
3 listopada 2022 godz. 19:00
Matka z dzieckiem przed Notre-Dame, z cyklu: Wizja Paryża - praca dwustronna
Kompozycja, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Kompozycja z biskupem, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Bez tytułu, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
2 000 - 3 000 zł
34,8 x 26,3 cm w św. p-p.
litografia barwna
Sorlier C., "Chagall Lithographs I", 1960, nr 83.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Nyon (Francja)
na odwrocie litografia w czerni i bieli