Krajobraz Portlligat
2 000 - 3 000 zł
3 listopada 2022 godz. 19:00
Matka z dzieckiem przed Notre-Dame, z cyklu: Wizja Paryża - praca dwustronna
Kompozycja, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Kompozycja z biskupem, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Bez tytułu, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 9 500 zł
2 000 - 3 000 zł
65,5 x 50 cm (arkusz)
technika mieszana, litografia barwna
Sygnatura
sygn. u dołu: "Dalí" (ołówkiem); sygn. z płyty w kompozycji u dołu: "Dalí"
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "MVIII / MM" (ołówkiem);
pieczęć tłoczona u dołu: "Dalí";
znak wodny p. d.: "BFK RIVES / FRANCE ∞";
na odwrocie naklejka hologramowa