TECHNIKA
Wszystkie
fotografia czarno-biała
akwaforta
akwaforta barwna
akwaforta kolorowana/papier Arches
akwaforta ręcznie podkolorowana akwarelą, sucha igła, złoty pyłek/japoński papier czerpany
akwaforta ręcznie podkolorowana, sucha igła, złoty pyłek/japoński papier czerpany
akwaforta ręcznie podmalowana
akwaforta ręcznie pokolorowana, szablon, typografia/papier bawełniany Arches
akwaforta ręcznie pokolorowana/papier
akwaforta ręcznie złocona
akwaforta ręcznie złocona/papier
akwaforta, akwatinta
akwaforta, akwatinta, akryl
akwaforta, akwatintą, pokolorowana/papier bawełniany Arches
akwaforta, akwatinta, sucha igła
akwaforta, akwatinta, sucha igła/papier
akwaforta, akwatinta/papier
akwaforta, heliograwiura z pochoirem, technika mieszana
akwaforta, mezzotinta, sucha igła, akryl
akwaforta, ręcznie pokolorowana przez pochoir/papier Arches
akwaforta, sucha igła
akwatinta
akwatinta, akwaforta, sucha igła/papier tłoczony
akwatinta, sucha igła
akwatinta/papier
algrafia/papier
autolitografia
brom, papier fotograficzny
ceramika glazurowana barwna
druk
druk - giclee, nakład autorski
druk artystyczny uszlachetniony barwami złota i brązu/papier (każda praca osobno zafoliowana i oprawiona w passe-partout)
druk litograficzny
druk litograficzny barwny
druk litograficzny barwny/papier Arches
druk/ papier
druk/papier
drzeworyt
drzeworyt barwny
drzeworyt barwny/bawełniany papier welinowy B.F.K. Rives
drzeworyt barwny/bawełniany papier welinowy B.F.K. Rives ze znakiem wodnym
drzeworyt barwny/papier B.F.K. Rives
drzeworyt barwny/papier bawełniany Rives
drzeworyty barwne (100 sztuk)
fotografia
fotografia barwna
fotografia barwna (odbitka) na papierze fotograficznym matowym (Kodak Royal Paper)
fotografia barwna ręcznie kolorowana/ papier srebrowy fotograficzny
fotografia barwna/papier Baryta MONO 290
fotografia bromowa, sepiowana
fotografia czarno-biała, brom
fotografia czarno-biała, brom
fotografia czarno-biała, długopis
fotografia czarno-biała, odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny
fotografia czarno-biała/papier
fotografia czarno-biała/papier Baryta MONO 290
fotografia w technice izohelli i solaryzacji
fotografia, brom
fotografia/papier fotograficzny
fotolitografia
giclée/papier
grafika barwna/papier
gwasz/papier
heliograwiura
heliograwiura w czerni i bieli
linoryt/papier
litografia
litografia barwna
litografia barwna, szablon
litografia barwna/bawełniany papier welinowy
litografia barwna/gazeta
litografia barwna/japoński papier czerpany
litografia barwna/papier
litografia barwna/papier Arches
litografia barwna/papier Arches ze znakiem wodnym
litografia barwna/papier Arches, tektura bezkwasowa
litografia barwna/papier bawełniany Arches
litografia barwna/papier welinowy
litografia barwna/papier welinowy Arches
litografia czarno-biała
litografia czarno-biała, japoński papier czerpany (dwie krawędzie rwane)
litografia, druk cyfrowy/papier
litografia, gwasz/japoński papier czerpany
litografia, japoński papier czerpany
litografia, papier ze znakiem wodnym
litografia/japoński papier czerpany
litografia/japoński papier czerpany washi
litografia/papier
litografia/papier Arches ze znakiem wodnym
litografia/papier czerpany
malgrafia
mezzotinta
miękki werniks, akwaforta, sucha igła
miękki werniks/papier
monotypia - ebru,/papier naklejony na tekturę
monotypia, brystol naklejony na tekturę
monotypia/papier
obiekt przestrzenny (lightbox), serigrafia na plexi
offset
offset litograficzny
offset, litografia, papier Guarro
offset-litografia
offset/karton
offset/papier
pięćdziesiąt litografii czarno-białych (31 litografii całostronicowych, 19 winiet i zdobników)/papier Vélin d'Arches à la forme
rotograwiura
serigrafia
serigrafia barwna
serigrafia barwna/papier
serigrafia barwna/papier welinowy ze złotym tłem
serigrafia/papier
sitodruk, technika mieszana
sitodruk/ papier czerpany
solarigrafia
sucha igła barwna/papier czerpany BFK Rives
sucha igła, szablon/papier bawełniany Arches
szablon (Jacomet pochoir) / papier ze znakiem wodnym: "Au vent d’Arles"
szablon (Jacomet pochoir)/papier Arches ze znakiem wodnym
szablon, litografia barwna
technika graficzna
technika graficzna/papier
technika mieszana
technika mieszana graficzna/papier
technika mieszana, akwaforta barwna ręcznie kolorowana, złoty pyłek/papier czerpany
technika mieszana, litografia
technika mieszana, litografia barwna
technika własna
technika własna (szlachetny wydruk linorytu)/papier
technika własna, tusz/papier
wydruk pigmentowy/papier
wydruk, papier bezkwasowy