Pejzaż z cerkwią
5 000 - 7 000 zł
Aukcja online - bez udziału publiczności
4 listopada 2021 godz. 19:00
5 000 - 7 000 zł
13,5 x 19,5 cm w św. p-p.
Sygnatura
sygn. l. d.: "J. N"
Proweniencja
na odwrocie rysunki i napisy