Projekt kościoła
6 000 - 7 000 zł
Aukcja online - bez udziału publiczności
4 listopada 2021 godz. 19:00
6 000 - 7 000 zł
23,3 x 31,5 cm w św. p-p.
Sygnatura
sygn. p. d.: "J.N."
na odwrocie dat.: "1953"; Praca posiada szkło muzealne; Stan zachowania: przebarwienia papieru
Proweniencja