11 000 -13 000 zł
Aukcja online - bez udziału publiczności
4 listopada 2021 godz. 19:00
11 000 -13 000 zł
19 x 26,5 cm w św. p-p.
gwasz, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J.N"
Jerzy Nowosielski, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich, Kraków 2003.
Proweniencja