13

Projekt ołtarza

ID: 4182

5 000 - 6 000 zł

Aukcja online - bez udziału publiczności

4 listopada 2021 godz. 19:00

Proweniencja

14,5 x 25,3 cm w św. p-p.

ołówek, kredka/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N."

7

Cerkiew

Cena wylicytowana: 7 500 zł
10

Maska

Cena wylicytowana: 4 000 zł
11

Wnętrze

Cena wylicytowana: 13 000 zł
12

Projekt ikonostasu

Cena wylicytowana: 24 000 zł
14

Projekt

Cena wylicytowana: 2 800 zł
24

Projekt ołtarza

Cena wylicytowana: 7 000 zł
25

Projekt sakralny

Cena wylicytowana: 5 500 zł
26

Projekty

Cena wylicytowana: 3 000 zł
27

Projekt kościoła

Cena wylicytowana: 4 800 zł
29

Hierarchowie

Cena wylicytowana: 13 000 zł
33

Wnętrze

Cena wylicytowana: 6 500 zł
36

Modlitwa

Cena wylicytowana: 48 000 zł