Projekt
2 000 - 2 800 zł
Aukcja online - bez udziału publiczności
4 listopada 2021 godz. 19:00
2 000 - 2 800 zł
22,4 x 14,7 cm
Sygnatura
sygn. u dołu: "J. N."
Proweniencja
u góry autorski, odręcznie pisany tekst: "Zasada permanencji zawiera w sobie / w stanie potencjalnym nową zasadę powszech- / ności w pojmowaniu eucharystii"