Kościół - praca dwustronna
8 000 - 9 000 zł
Aukcja online - bez udziału publiczności
4 listopada 2021 godz. 19:00
8 000 - 9 000 zł
34 x 24 cm w świetle ramy
gwasz, tusz/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)
Proweniencja
na odwrocie szkice tuszem