Szkice konfesjonałów - praca dwustronna
2200 - 2500 zł
Aukcja online - bez udziału publiczności
4 listopada 2021 godz. 19:00
2200 - 2500 zł
30 x 20 cm
ołówek, długopis/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N."
Proweniencja
na odwrocie odręcznie napisany fragment listu z 1962 roku