18

Teka „Czterdzieści obrazów biblijnych”, 1985/1986

ID: 5890

16 000 zł

14 000 - 16 000 zł

20 kwietnia 2023 godz. 19:30

Proweniencja

35 x 27 cm (arkusz)

druk artystyczny uszlachetniony barwami złota i brązu/papier (każda praca osobno zafoliowana i oprawiona w passe-partout)

Sygnatura

część prac sygn. w druku

Fornés E., "Dalí - Illustrator of Lautréamont, Dante, Holy Scripture: Les Chants de Maldoror, The Divine Comedy, The Sacred Bible", s. 209-257 (il. barwne).

Datowanie

1985/1986

kaseta wykonana ręcznie przez introligatora i pokryta włóknem skórzanym Cabra, nadruk złotą farbą na pierwszej stronie okładki: "Salvador Dali";

odrębny katalog zawierający reprodukcje prac wraz z tytułami i fragmentami Biblii, obszerny komentarz w języku niemieckim oraz opis wydawniczy i drukarski;

numer kasety: X-802

Wydane przez:

Ars Mundi Collection, Pattloch - Hannover - Aschaffenburg, 1986.

Druk:

Tekst: Graph. Betriebe R. Oldenbourg GmbH, Kirchheim.

Litografie: Rizzoli Editore, Milano.

Do obiektu dołączony certyfikat oraz potwierdzenie z Ars Mundi Collection w języku niemieckim.

Pikador

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Teka „Shakespeare: The Tempest”, 1975

Cena wylicytowana: 36 000 zł
25

Zakochani, 1922

Cena wylicytowana: 2 600 zł
26

Akt w kapeluszu, 1922

Cena wylicytowana: 2 600 zł
28

Kompozycja I

Cena wylicytowana: 2 200 zł
29

Kompozycja II

Cena wylicytowana: 1 400 zł
32

Ognisty taniec

Cena wylicytowana: 1 600 zł
40

Zebra nr 2, 1984

Cena wylicytowana: 3 000 zł
44

Chanel

Cena wylicytowana: 2 200 zł
45

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 2 400 zł
46

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 1 900 zł
47

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 2 000 zł
48

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 2 400 zł