46

Marilyn Monroe

ID: 5896

2 500 zł

2 500 - 3 500 zł

20 kwietnia 2023 godz. 19:30

Proweniencja

60 x 60 cm

serigrafia barwna

Sygnatura

sygn. w druku p. d.: "Andy Warhol"

oznaczenie egzemplarza l. d.: "1571/2400" (ołówkiem);

na odwrocie pieczątka Carnegie Muzeum of Art, Pittsburgh: "CMOA"

Pikador

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Teka „Shakespeare: The Tempest”, 1975

Cena wylicytowana: 36 000 zł
25

Zakochani, 1922

Cena wylicytowana: 2 600 zł
26

Akt w kapeluszu, 1922

Cena wylicytowana: 2 600 zł
28

Kompozycja I

Cena wylicytowana: 2 200 zł
29

Kompozycja II

Cena wylicytowana: 1 400 zł
32

Ognisty taniec

Cena wylicytowana: 1 600 zł
40

Zebra nr 2, 1984

Cena wylicytowana: 3 000 zł
44

Chanel

Cena wylicytowana: 2 200 zł
45

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 2 400 zł
47

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 2 000 zł
48

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 2 400 zł