24

Dziewczynka i jej kot, z serii: Tommorrow’s Masters Series, 1965

ID: 5926

2 500 zł

2 500 - 3 500 zł

20 kwietnia 2023 godz. 19:30

Proweniencja

kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone

37,2 x 32,5 cm (arkusz)

offset litograficzny

Sygnatura

sygn. i dat. w druku p. d.: "© KEANE / 1961"

Datowanie

1965

oznaczenie egzemplarza l. d.: "330/500" (ołówkiem);

napis p. d.: "Keane … (?) art Gallery … (?) / WK" (ołówkiem, częściowo czytelny);

na odwrocie pracy pieczęć z napisem w otoku: "KEANE INTERNATIONAL ART GALLERIES. INC. NUMBER OF REGISTERED 330/500" (numer długopisem)

Do pracy dołączony certyfikat autentyczności Keane International Art Galleries Inc. z odręcznym podpisem.

Praca pochodzi z limitowanej edycji autoryzowanych wydań litografii „Tomorrow’s Masters Series”, wydrukowanej w 1965 roku.

Stan zachowania: zagięcia papieru

Pikador

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Teka „Shakespeare: The Tempest”, 1975

Cena wylicytowana: 36 000 zł
25

Zakochani, 1922

Cena wylicytowana: 2 600 zł
26

Akt w kapeluszu, 1922

Cena wylicytowana: 2 600 zł
28

Kompozycja I

Cena wylicytowana: 2 200 zł
29

Kompozycja II

Cena wylicytowana: 1 400 zł
32

Ognisty taniec

Cena wylicytowana: 1 600 zł
40

Zebra nr 2, 1984

Cena wylicytowana: 3 000 zł
44

Chanel

Cena wylicytowana: 2 200 zł
45

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 2 400 zł
46

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 1 900 zł
47

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 2 000 zł
48

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 2 400 zł