Dziewczynka i jej kot, z serii: Tommorrow’s Masters Series, 1965
2 500 - 3 500 zł
20 kwietnia 2023 godz. 19:30
Dąb i trzcina, z cyklu: Bestiariusz La Fontaine'a, 1974
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Bez tytułu (kompozycja żółta), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja pomarańczowa), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja różowa), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja szara), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja zielona), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 4 900 zł
Z jednobarwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Hasta ensordecer, z cyklu: Les Caprices de Goya (Kaprysy Goi), 1977
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Cinco o seis por lo menos, z cyklu: Les Caprices de Goya (Kaprysy Goi), 1977
Cena wylicytowana: 3 800 zł
2 500 - 3 500 zł
37,2 x 32,5 cm (arkusz)
offset litograficzny
Sygnatura
sygn. i dat. w druku p. d.: "© KEANE / 1961"
Datowanie
1965
Stan zachowania: zagięcia papieru
Proweniencja
kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone
oznaczenie egzemplarza l. d.: "330/500" (ołówkiem);
napis p. d.: "Keane … (?) art Gallery … (?) / WK" (ołówkiem, częściowo czytelny);
na odwrocie pracy pieczęć z napisem w otoku: "KEANE INTERNATIONAL ART GALLERIES. INC. NUMBER OF REGISTERED 330/500" (numer długopisem)
Do pracy dołączony certyfikat autentyczności Keane International Art Galleries Inc. z odręcznym podpisem.
Praca pochodzi z limitowanej edycji autoryzowanych wydań litografii „Tomorrow’s Masters Series”, wydrukowanej w 1965 roku.