Kompozycja dwustronna, ilustracja do książki „L'Issue Dérobée” (Jacques Dupin), 1974
4 500 - 5 500 zł
20 kwietnia 2023 godz. 19:30
Dąb i trzcina, z cyklu: Bestiariusz La Fontaine'a, 1974
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Bez tytułu (kompozycja żółta), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja pomarańczowa), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja różowa), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja szara), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja zielona), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 4 900 zł
Z jednobarwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Hasta ensordecer, z cyklu: Les Caprices de Goya (Kaprysy Goi), 1977
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Cinco o seis por lo menos, z cyklu: Les Caprices de Goya (Kaprysy Goi), 1977
Cena wylicytowana: 3 800 zł
4 500 - 5 500 zł
32 x 50,5 cm (arkusz, krawędzie rwane)
akwatinta, akwaforta, sucha igła/papier tłoczony
Datowanie
1974
Proweniencja
kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone
na odwrocie kompozycja
Wydane przez:
Maeght, Paryż, 1974.
- Cramer P., "Joan Miró. Catalogue Raisonné: Des livres illustrés", Genewa 1989;
- Dupin J., "Miró Graveur I 1928-1960", Paryż 1984, s. 89 (il. barwna).