Kompozycja I
3 000 - 4 000 zł
20 kwietnia 2023 godz. 19:30
Dąb i trzcina, z cyklu: Bestiariusz La Fontaine'a, 1974
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Bez tytułu (kompozycja żółta), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja pomarańczowa), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja różowa), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja szara), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja zielona), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 4 900 zł
Z jednobarwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Hasta ensordecer, z cyklu: Les Caprices de Goya (Kaprysy Goi), 1977
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Cinco o seis por lo menos, z cyklu: Les Caprices de Goya (Kaprysy Goi), 1977
Cena wylicytowana: 3 800 zł
3 000 - 4 000 zł
78 x 56,5 cm (arkusz, krawędzie rwane)
offset
Sygnatura
sygn. w druku p. d.: "Miró."
Proweniencja
kolekcja prywatna Polska
oznaczenie egzemplarza l. d.: "109/150" (ołówkiem);
znak wodny wzdłuż prawej krawędzi: "Arches";
znak tłoczony p. d.: "S.P.A.D.E.M. / 1973"
Cramer P., "Joan Miró Lithographs VI" 1976-1981, Paryż 1992.