Portret ojca Victora Vasarely
4 000 - 6 000 zł
20 kwietnia 2023 godz. 19:30
Dąb i trzcina, z cyklu: Bestiariusz La Fontaine'a, 1974
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Bez tytułu (kompozycja żółta), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja pomarańczowa), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja różowa), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja szara), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Bez tytułu (kompozycja zielona), z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Cena wylicytowana: 4 900 zł
Z jednobarwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Hasta ensordecer, z cyklu: Les Caprices de Goya (Kaprysy Goi), 1977
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Cinco o seis por lo menos, z cyklu: Les Caprices de Goya (Kaprysy Goi), 1977
Cena wylicytowana: 3 800 zł
4 000 - 6 000 zł
78 x 52,5 w św. p-p. (arkusz)
serigrafia barwna/papier welinowy ze złotym tłem
Sygnatura
sygn. p. d.: "Yvaral" (ołówkiem)
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "39/99" (ołówkiem)